Disney-liefhebbers krijgen een traktatie, want ze zullen binnenkort een aantal ongelooflijk zeldzame stukken van de gelukkigste plek op aarde kunnen meenemen op een komende veiling in Burbank, Californië.
Speelgoedverzamelaar Joel Magee biedt later deze maand meer dan 1.500 items uit zijn privécollectie aan voor de veiling. Van Eaton-galerijenwie runt de veiling, wo. Items zijn onder meer een Ford T Ford-koets uit 1917 die Walt Disney zelf heeft gemaakt, een Peter Pan Sheep-rit en een zeldzame verzameling gerestaureerde Tiki Birds uit de Enchanted Tiki Room.
Andere spannende kavels die worden geveild zijn het spookhuis “Doom Buggy”, Dumbo-attractie, zeldzaam Junior-boek met volledige toegangskaarten uit 1955, origineel Walt Disney World’s Magic Kingdom-bord, Tower of Terror (1994) Twilight Zone Bellhop-kostuum en een authentieke Phantom Boat productiemodel uit 1955.
Een persbericht van het veilinghuis zei dat de beurs voor het eerst ook ’s werelds grootste collectie Disneyland-posters bij elkaar zal brengen.
Hoe Joel Magee zijn Mega Disney-collectie bouwde
Magee staat bekend als “The Toy Scout” en heeft zijn collectie van bijna 6.000 stuks gedurende meer dan 30 jaar opgebouwd, waardoor het de grootste individuele Disneyland / Disney Park-collectie ter wereld is. Sommige stukken in zijn collectie zijn zelfs zo zeldzaam dat ze al meer dan 60 jaar niet meer in het openbaar zijn gezien, stelt het persbericht.
Magee’s passie voor verzamelen begon op 13-jarige leeftijd tijdens een bezoek aan een lokale vlooienmarkt waar hij geïntrigeerd raakte door een verzamelbare lunchbox. Als kind had hij “The Wonderful World of Disney” op tv gezien, maar hij was nog nooit in het pretpark geweest en had nooit overwogen om te verzamelen of verzamelaar te worden.
‘Op dat moment kon ik niet veel aan,’ zei Maggie. Nieuws Agentschap. “Ik kocht een paar stukken, maar daar begon het allemaal. Tijdens mijn reizen als ‘speelgoedverkenner’ heb ik mensen uit het hele land ontmoet en de afgelopen 25 jaar brachten ze me al hun spullen en hier is het vandaag.”
Terwijl Magee zegt dat het moeilijk is om zijn favorieten uit zo’n grote selectie te kiezen, heeft hij een zwak voor prachtig gerestaureerde items, zoals Tiki-vogels.
“Tiki-vogels, oh mijn god, het waren stapels rotzooi toen we ze kregen! Ze waren versleten, er ontbraken stukjes”, vertelde Maggie aan de Associated Press. “Een paar goede vrienden van mij die veel werk doen… in de veld hebben ze allemaal weer tot leven gebracht. Beter dan je je ooit had kunnen voorstellen. En… mensen kijken ernaar en je kunt gewoon de magie in hun ogen zien als ze ze zien.”
Disney-souvenirs:Dit is waarom sommige Disney-fans naar de parken gaan en uren wachten om een souvenir te kopen
Wanneer en waar is de veiling?
de De veiling start met de titel “The Joel Magee Disneyland Collection” op 17 juli om samen te vallen met de 68e verjaardag van Disneyland.Het duurt drie dagen en eindigt op 19 juli.
Een pop-up van de collectie loopt tot en met 16 juli in de Burbank Town Centre Mall, waar Disney van plan is de Disney-MGM Studios te bouwen.
“Voor deze veiling heb ik iets meer dan 1.500 stukken geselecteerd die het Parks-verhaal op een buitengewone manier schilderen”, zegt Mike Van Eaton van de Van Eaton Gallery in een verklaring. We presenteren een set van drie voice-over animatronische geesten, die naar schatting $ 100.000 – $ 200.000 zullen verkopen, en een ‘Midget Atopia’-auto, die naar schatting $ 50.000 – $ 100.000 zal verkopen.
“Het is de meest verbazingwekkende groep waarmee we in decennia hebben mogen samenwerken”, voegde Eaton eraan toe.
Disney-cruises:Hoe u een geweldige familievakantie kunt hebben in Disney of waar dan ook voor een betaalbare prijs
“Communicator. Muziekliefhebber. Gecertificeerde bacon-pionier. Reisadvocaat. Subtiel charmante social media-fanaat.”
More Stories
Rapport: De gebroeders Menendez worden mogelijk voor Kerstmis vrijgelaten uit de gevangenis
Nicky Jam trekt de goedkeuring van Trump in na de ’trash’-opmerking van de komiek.
Roekeloos, hart van ijzer, ogen van Wakanda